Web Tasarım Ankara

Ankara Vinç

 VİNÇMARKET ARAÇÜSTÜ EKİPMAN LTD.ŞTİ. 2010 yılında üstyapı imalatçılarının, vinç kullanıcılarının ve kurtarıcı firmalarının ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur. Bünyesinde dünyanın en iyi markalarını bulunduran VİNÇMARKET’in ana ürün grupları:

  • HİDROLİK-PNÖMATİK EKİPMANLAR
  • KALDIRMA TAŞIMA EKİPMANLARI
  • HALAT-KANCA
  • ÜST YAPI EKİPMANLARI VE AKSESUARLARI
  • KATLANIR BOMLU VİNÇLER
  • HALAT TAMBURLARI

VİNÇMARKET sizlerin tüm ihtiyaçlarını en iyi ve en hızlı şekilde karşılamak için siz değerli müşterilerimizin daima hizmetindedir.  

5/16’’DEN 2’’E KADAR HER ÇAPTA R1, R2, R4, R9, R16 KALİTE TELLİ HİDROLİK HORUMLAR

Hidrolik halat tamburları

Hidrolik halat tamburları

Hammer Winch çekme ve kurtarma amaçlı halat tamburları konusunda Türkiye’nin Avrupa ve Dünya standartları kalitesinde üretim yapan ve bu sektörde Türkiye piyasasına yön veren tek lider firmasıdır.

Katlanır bomlu vinçler

Katlanır bomlu vinçler

Sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan Flli Ferrari 40 yılı aşkın süredir faliyet gösteren lider bir kuruluştur. Bu güne kadar 40,000 milyon adet vinç üreterek dünyanın % 60' na ürünlerini ihraç etmiştir.

Tomruk çekme tamburları

Tomruk çekme tamburları

UNIFOREST 30 yıllık deneyimi, sahip olduğu ileri ve yüksek kalite standartları ile Avrupa ve dünyada alanında öncü orman ürünleri ekipmanları üreticisidir. Ürünleri bir ormancının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ve ağır orman şartlarına dayanıklı bir şekilde tasarlanmıştır. Avrupa'da geniş bir dağıtım ağı bulunmaktadır ve alanında en çok tercih edilen markalardan biridir.

Elektrikli halat tamburları

Elektrikli halat tamburları

COME UP 1976 yılında kurulmuş ve 37 yıldır halat tamburu sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Üretmiş olduğu sağlam ve kaliteli ürünler ile kendisini dünyaya kabul ettirmiştir. Özellikle alanında iyi bilinen firmaların ana tedarikçisidir. Ana ürün gruplarımız: - 2 ton'dan 8 ton kapasiteye kadar 12V ve 24V elektrikli otomotiv tamburları - 2,5 ton'dan 8 ton kapasiteye kadar 12V ve 24V elektrikli endüstriyel ve askeri kullanım amaçlı tamburlar

Hidrolik hortum

Hidrolik hortum

OMEGAFLEX tüm çaplarda yüksek hidrolik basınca dayanıklı hortumlar üretmektedir. Ürünler en zorlu kullanım alanları göz önünde bulundurularak tasarlanıp imal edilmektedir. Mobil vinç uygulamaları, kurtarıcı uygulamaları, endüstriyel hidrolik uygulamalar gibi bir çok alanda güvenle kullanılmaktadır.

Ürünlerimiz

Ürünlerimiz

VİNÇMARKET, 25 yılı aşkın tecrübesiyle yurt içi ve yurt dışında ihtiyaç duyulan araç üstü vinç ekipmanları ve ilgili bütün ürünleri bir araya toplayarak gerekli ürün ihtiyaçlarını sunmaktadır.